مراسم بزرگداشت دومین سالگرد تاسیس گپ گرافیک – مرداد ماه ۹۴

پنجشنبه ۲۹ مرداد ماه ۹۴ ،  در تالار یادمان مفاخر آذربایجان، با حضور اعضا و مهمانان ویژه، مراسمی با عنوان  گرامیداشت دومین سالگرد تاسیس گپ گرافیک برگزار شد. این مراسم همزمان با آیین گشایش نمایشگاه گروهی پوستر اعضای گپ گرافیک نیز همراه بود.
در ابتدای جلسه علی سیابانی ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین، گزارشی اجمالی از فعالیت‌های دوسال گذشته گپ گرافیک ارائه نمود. سپس جناب آقای زینتی رئیس انجمن صنفی تبلیغات استان و عضو شورای سیاست‌گذاری گپ گرافیک به تشریح عملکرد و دستاوردهای این مجموعه پرداخت. در ادامه نیز جناب آقای دکتر میلانی، رئیس موسسه آموزش عالی نبی‌اکرم تبریز در طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از وجود چنین اتفاق فرهنگی هنری ویژه در تبریز، با ارائه‌ی چند پیشنهاد و ایده، مسیر همکاری فی مابین گپ گرافیک و موسسه آموزش عالی نبی‌اکرم را در برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری، چاپ کتاب و سایر موارد تشریح نمود.

در ادامه‌ی برنامه، امیر انتصاری از ایده‌ی جدید گپ گرافیک با عنوان سایت گپ اکسپو رونمایی نمود. این وبسایت با هدف حمایت از اعضا و هنرمندان و ایجاد فرهنگ حمایتی از سوی آحاد مردم جامعه از آثار فاخر هنری راه‌اندازی شده و در چند روز آینده بصورت رسمی شروع بکار خواهد نمود. داود یوسف‌نیا نیز در ادامه با قرائت اولین بیانیه گپ گرافیک بمناسبت دومین سالگرد تاسیس این مجموعه، از اهداف و آرمان‌های این مجموعه سخن گفت. در پایان علی مقدم از اعضای گپ گرافیک با تک نوازی دف جانی تازه به مراسم بخشید و سپس آقای کریم زینتی به نمایندگی از جمع حاضر، کیک تهیه شده برای دومین سال تولد گپ گرافیک را بریده و مراسم به پایان رسید.

همچنین در خلال جلسه، خانواده‌ی استاد نخجوانی، به پاس تلاش گپ گرافیک در برگزاری نمایشگاه به یاد فیروز نخجوانی، بمناسبت چهاردهمین سالگرد فوت آن مرحوم، هدایایی به برگزارکنندگان این رویداد تقدیم نمودند.

 

با تشکر ویژه از هادی نوبران و آیدین تبریزی برای تهیه عکس‌ها.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *