فراخوان هشتمین همایش صبح‌های خلاق تبریز CreativeMornings Tabriz / Serendipity

گروه گپ در ادامه رویدادهای ماهانه خود هشتمین دوره‌ی همایش بین‌المللی صبح‌های خلاق تبریز را برگزار می‌کند.

تم خرداد ماه ما «سرندیپیتی» است که به پیشنهاد دوستانمون در مسکو انتخاب شده و این تصویر را هم آنتون یرمولوف تصویرسازی کرده است.

اصطلاح «سرندیپیتی» در سال ۱۷۵۴ توسط نجیب‌زاده هوریس والپول ابداع شد. زمانی که یک افسانه‌ی ایرانی با نام «سه شاهزاده‌ی سرندیپ» را می‌خواند، او نامه‌ای به دوستش نوشت تا برداشتش را با او در میان بگذارد. «شاهزاده‌ها همیشه به طور اتفاقی و با هوشمندی چیزهایی را کشف می‌کردند که حتا در پی آن نبودند.»

داستان‌هایی که در مورد سرندیپیتی می‌شنوید، آن‌ها اغلب ته‌مایه‌ای از حیرت، لذت و گاهن دگرگونی عمیقی دارند. این اتفاقات لذت‌بخش پیش‌بینی نشده بعضی وقت‌ها موقعیت‌هایی هستند که ما در به در دنبالشان بودیم. و بالاتر از همه، آن‌ها لحظاتی هستند که هرگز از ذهنمان فراموش نمی‌شوند.

حال ببینیم پذیرفتن یا گسترش دادن سرندیپیتی چگونه خواهد بود؟ در ۱۷۰ شهر از میان ۶۲ کشور، درباره‌ی اتفاقات برنامه‌ریزی نشده خواهیم شنید که ما رو به چیزهای جدید خواهد رساند.

این همایش رایگان در محل سالن همایش‌های موزه‌ی بازار و مشاغل تبریز، ساعت ٩صبح جمعه‌ پنجم خرداد ماه ۹۶ برگزار خواهد شد.
رزرو صندلی از ساعت ۱۱ صبح چهارشنبه امکان‌پذیر خواهد بود. 

شرایط ثبت‌نام:
ثبت‌نام در رویدادهای CM به کمک امکانات وب‌سایت بسیار ساده و سریع است. شما می‌توانید با مراجعه به‌ لینک آموزشی مربوطه، مراحل ثبت‌نام را مرور نمایید.

•  یادآور می‌شویم:
ثبت این رویداد از ۱۱ صبح روز چهارشنبه صرفا از طریق وبسایت امکان پذیر خواهد بود. ( سابقه به ما نشان داده است که تمام ظرفیت سالن در عرض ۴۵ دقیقه تکمیل می‌شود)
به دوستانی که در فهرست لیست انتظار قرار می‌گیرند، توصیه می‌شود در روز رویداد در محل حاضر شوند٬ در صورتی که تا قبل از سخنرانی صندلی خالی وجود داشته باشد به ترتیب اولویت کسانی که نامشان زودتر در لیست انتظار ثبت شده باشد صندلی در اختیارشان قرار خواهد گرفت. (در هفت رویداد گذشته، هیچ مراجعه کننده‌ای از رویداد محروم نبوده است)
آدرس : آخر دارایی اول، میدان صاحب الامر، مسیر خیابان جدید به طرف راسته کوچه، جنب بازار صادقیه ، موزه بازار و مشاغل تبریز

نظرات

2 پاسخ به “فراخوان هشتمین همایش صبح‌های خلاق تبریز CreativeMornings Tabriz / Serendipity”

  1. فردوس گفت:

    خیلی خوبه که بازم این جلسات شروع شدن. موفق باشین

  2. نسیم گفت:

    کار همه دست اندرکاران گپ عالی و قابل قدردانی هست واقعا خسته نباشید …و خدا قوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *