فراخوان شانزدهمین همایش صبح‌های خلاق تبریز CreativeMornings Tabriz / Anxiety

-520روز -6ساعت -48دقیقه -6ثانیه

گروه گپ در ادامه رویدادهای ماهانه خود شانزدهمین نشست بین‌المللی صبح‌های خلاق تبریز ( CreativeMornings ) را برگزار می‌کند.

برای یک لحظه تصور کنید باید یک ایمیل بنویسید که قراره به ۲۰۰.۰۰۰ نفر ارسال بشه. یک هفته روی اون کار می‌کنید، مطمئن می‌شید که غلط املایی نداره و لینک‌های داخل متن هم درست کار می‌کنند.

ایمیل رو ارسال می‌کنید.

وارد دفتر که می‌شید اولین چیزی که می‌شنوید اینه که «مهم‌ترین لینک داخل ایمیل درست کار نمی‌کنه.» خیلی دیر شده، سرور ایمیل شما رو ثبت‌ کرده؛ الان یک پرتوی نور داره محتوای ایمیل رو داخل کابل فیبر نوری از زیر اقیانوس عبور می‌ده.

این ضدحال رو تجسم کنین—دست‌های عرق‌کرده، نگاهای سنگین همکارا، قلبی که داره تند می‌زنه.

یا اصلن چه لزومی داره که بخواید تجسم کنید؟

اضطراب داستانیه که هر روز داره سرمون میاد؛ وقتی داریم احتمال شکست‌مون رو بزرگ‌نمایی می‌کنیم و از اون طرف هم با غر زدن سر خودمون شانس موفقیت‌مون رو پایین ارزیابی می‌کنیم. اضطراب از درون به وجود میاد، نه از بیرون. این خود‌خوری شاید همیشه بخشی از زندگی افرادیه که کارهای خلاقه انجام می‌دند اما هر قدر زودتر باهاش کنار بیایم بهتر می‌تونیم تصمیم بگیریم تا بتونیم کارمون رو جلو ببریم.

تم این ماه کریتیومرنینگز به انتخاب شهر بُخارست «اضطراب» خواهد بود. تصویرسازی این ماه توسط خانم «اِولِین باندور» طراحی شده است. حامیان جهانی این رویداد میل‌چیمپ، ادوبی و وردپرس‌دات‌کام  هستند.

این همایش رایگان در محل سالن همایش‌های مجتمع تجاری تفریحی لاله‌پارک، ساعت ۹:۰۰ صبح جمعه‌ ۲۹ دی ماه ۹۶ برگزار خواهد شد.
رزرو صندلی از ساعت ۲۱ سه‌شنبه ۲۶ آذرماه امکان‌پذیر خواهد بود. 

چاپ زیبا ، آجیلی محمدی و مجتمع تجاری تفریحی لاله‌پارک حامیان مالی این ماه برای برگزاری رویداد در شهر تبریز هستند.

● شرایط ثبت‌نام:
ثبت‌نام در رویدادهای CM به کمک امکانات وب‌سایت بسیار ساده و سریع است. شما می‌توانید با مراجعه به‌ لینک آموزشی مربوطه، مراحل ثبت‌نام را مرور نمایید.

♥ یادآور می‌شویم:
ثبت این رویداد از ساعت ۲۱ سه‌شنبه صرفا از طریق وبسایت امکان پذیر خواهد بود. ( سابقه به ما نشان داده است که تمام ظرفیت سالن در عرض ۶۰ثانیه تکمیل می‌شود)
به دوستانی که در فهرست لیست انتظار قرار می‌گیرند، توصیه می‌شود حتما در روز رویداد در محل حاضر شوند٬ در صورتی که تا قبل از سخنرانی صندلی خالی وجود داشته باشد به ترتیب اولویت کسانی که نامشان زودتر در لیست انتظار ثبت شده باشد صندلی در اختیارشان قرار خواهد گرفت. (در ۱۲ رویداد گذشته، هیچ مراجعه کننده‌ای از رویداد محروم نبوده است چرا که علاوه بر جایگزینی، امکاناتی مجزا برای دوستانمون در لیست انتظار هم پیش‌بینی خواهیم نمود)

⊗ پذیرش از ساعت ۹:۰۰  تا ۹:۱۵ انجام خواهد شد و بعد از این ساعت به دلیل بسته شدن درب مجتمع امکان پذیرش وجود نخواهد داشت. ⊗

آدرس : میدان شهید فهمیده ،مجتمع تجاری لاله پارک، طبقه‌ی فودکورت، سالن همایش مجتمع تجاری تفریحی لاله‌پارک

 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *