فراخوان پانزدهمین همایش صبح‌های خلاق تبریز CreativeMornings Tabriz / Contex

گروه گپ در ادامه رویدادهای ماهانه خود پانزدهمین نشست بین‌المللی صبح‌های خلاق تبریز ( CreativeMornings ) را برگزار می‌کند.

چای یا قهوه روزمره‌تان را تصور کنید، چه مزه‌ای دارد و چه حسی را درشما برمی‌انگیزد. حال خودتان را در یک جزیره دور افتاده در هنگام طلوع خورشید و نوشیدنی به دست تصور کنید. طعم و مزه‌ای را که می‌چشید هرگز تجربه نکرده‌اید.این همان محتوا است.
وقتی چیزی دوراز محتوا و منظور خودش به نظر می‌رسد به این دلیل است که یک ناسازگاری یا عدم تطبیق در مقصود، رفتار و محیط اطراف وجود دارد. با نگاه کردن به تابلوی مونالیزا که در طبقه‌ی تاریک زیرزمین موزه لوور قرار گرفته و با مردمانی که درحال گرفتن عکس از آن هستند احاطه شده، دو خاطره متفاوت در ذهن نقش می‌بندد.

تم این ماه کریتیومرنینگز به انتخاب شهر مینیاپولیس «محتوا» خواهد بود. تصویرسازی این ماه توسط استودیوی «دیوید ‌شوِن» طراحی شده است. حامیان جهانی این رویداد میل‌چیمپ، شاتراستاک، ادوبی و وردپرس‌دات‌کام  هستند.

این همایش رایگان در محل سالن همایش‌های مجتمع تجاری تفریحی لاله‌پارک، ساعت ۹:۰۰ صبح جمعه‌ ۱۷ آذر ماه ۹۶ برگزار خواهد شد.
رزرو صندلی از ساعت ۲۱ سه‌شنبه ۱۴ آذرماه امکان‌پذیر خواهد بود. 

چاپ زیبا ، آجیلی محمدی و مجتمع تجاری تفریحی لاله‌پارک حامیان مالی این ماه برای برگزاری رویداد در شهر تبریز هستند.

● شرایط ثبت‌نام:
ثبت‌نام در رویدادهای CM به کمک امکانات وب‌سایت بسیار ساده و سریع است. شما می‌توانید با مراجعه به‌ لینک آموزشی مربوطه، مراحل ثبت‌نام را مرور نمایید.

♥ یادآور می‌شویم:
ثبت این رویداد از ساعت ۲۱ سه‌شنبه صرفا از طریق وبسایت امکان پذیر خواهد بود. ( سابقه به ما نشان داده است که تمام ظرفیت سالن در عرض ۶۰ثانیه تکمیل می‌شود)
به دوستانی که در فهرست لیست انتظار قرار می‌گیرند، توصیه می‌شود حتما در روز رویداد در محل حاضر شوند٬ در صورتی که تا قبل از سخنرانی صندلی خالی وجود داشته باشد به ترتیب اولویت کسانی که نامشان زودتر در لیست انتظار ثبت شده باشد صندلی در اختیارشان قرار خواهد گرفت. (در ۱۲ رویداد گذشته، هیچ مراجعه کننده‌ای از رویداد محروم نبوده است چرا که علاوه بر جایگزینی، امکاناتی مجزا برای دوستانمون در لیست انتظار هم پیش‌بینی خواهیم نمود)

⊗ پذیرش از ساعت ۹:۰۰  تا ۹:۱۵ انجام خواهد شد و بعد از این ساعت به دلیل بسته شدن درب مجتمع امکان پذیرش وجود نخواهد داشت. ⊗

آدرس : میدان شهید فهمیده ،مجتمع تجاری لاله پارک، طبقه‌ی فودکورت، سالن همایش مجتمع تجاری تفریحی لاله‌پارک

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *