فراخوان سیزدهمین همایش صبح‌های خلاق تبریز CreativeMornings Tabriz / Pioneer

گروه گپ در ادامه رویدادهای ماهانه خود سیزدهمین نشست بین‌المللی صبح‌های خلاق تبریز ( CreativeMornings ) را برگزار می‌کند.

برای تِم این ماه کریتیومرنینگز از طرف شهر دِنوِر «پیشرو» انتخاب شده و «جان واگل» تصویرسازی پوستر این ماه رو بر عهده داشته است. مِیل‌چیمپ نیز حامی جهانی این ماه است.

این همایش رایگان در محل سالن همایش‌های مجتمع تجاری تفریحی لاله‌پارک، ساعت ٩صبح جمعه‌ ۲۱ مهر ماه ۹۶ برگزار خواهد شد.
رزرو صندلی از ساعت ۲۱ سه‌‌شنبه ۱۸ مهرماه امکان‌پذیر خواهد بود. 

چاپ زیبا ، آجیلی محمدی و مجتمع تجاری تفریحی لاله‌پارک حامیان مالی این ماه برای برگزاری رویداد در شهر تبریز هستند.

● شرایط ثبت‌نام:
ثبت‌نام در رویدادهای CM به کمک امکانات وب‌سایت بسیار ساده و سریع است. شما می‌توانید با مراجعه به‌ لینک آموزشی مربوطه، مراحل ثبت‌نام را مرور نمایید.

♥ یادآور می‌شویم:
ثبت این رویداد از ساعت ۲۱ سه‌شنبه صرفا از طریق وبسایت امکان پذیر خواهد بود. ( سابقه به ما نشان داده است که تمام ظرفیت سالن در عرض ۶ دقیقه تکمیل می‌شود)
به دوستانی که در فهرست لیست انتظار قرار می‌گیرند، توصیه می‌شود حتما در روز رویداد در محل حاضر شوند٬ در صورتی که تا قبل از سخنرانی صندلی خالی وجود داشته باشد به ترتیب اولویت کسانی که نامشان زودتر در لیست انتظار ثبت شده باشد صندلی در اختیارشان قرار خواهد گرفت. (در ۱۲ رویداد گذشته، هیچ مراجعه کننده‌ای از رویداد محروم نبوده است چرا که علاوه بر جایگزینی، امکاناتی مجزا برای دوستانمون در لیست انتظار هم پیش‌بینی خواهیم نمود)

آدرس : میدان شهید فهمیده ،مجتمع تجاری لاله پارک، طبقه‌ی فودکورت، سالن همایش مجتمع تجاری تفریحی لاله‌پارک

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *