فراخوان یازدهمین همایش صبح‌های خلاق تبریز CreativeMornings Tabriz / Genius

-666روز -7ساعت -35دقیقه -36ثانیه

گروه گپ در ادامه رویدادهای ماهانه خود یازدهمین دوره‌ی همایش بین‌المللی صبح‌های خلاق تبریز ( CreativeMornings ) را برگزار می‌کند.

تم جهانی این ماه کریتیومورنینگز «نبوغ» خواهد بود که توسط نماینده‌ی شهر گوادالاخارای مکزیک انتخاب شده است، کلادیو لمون تصویرگر پوستر این ماه بوده و «وردپرس‌دات‌کام» هم حامی جهانی این ماه خواهد بود.

در این نشست آقای بهرام آشفته سخنرانی خواهند کرد.

این همایش رایگان در محل سالن همایش‌های موزه‌ی بازار و مشاغل تبریز، ساعت ٩صبح جمعه‌ سوم شهریور ماه ۹۶ برگزار خواهد شد.
رزرو صندلی از ساعت ۲۱ چهارشنبه  اول شهریورماه امکان‌پذیر خواهد بود. 

چاپ زیبا حامی مالی این ماه برای برگزاری رویداد در شهر تبریز است.

● شرایط ثبت‌نام:
ثبت‌نام در رویدادهای CM به کمک امکانات وب‌سایت بسیار ساده و سریع است. شما می‌توانید با مراجعه به‌ لینک آموزشی مربوطه، مراحل ثبت‌نام را مرور نمایید.

♥ یادآور می‌شویم:
ثبت این رویداد از ۹ عصر روز چهارشنبه صرفا از طریق وبسایت امکان پذیر خواهد بود. ( سابقه به ما نشان داده است که تمام ظرفیت سالن در عرض ۶ دقیقه تکمیل می‌شود)
به دوستانی که در فهرست لیست انتظار قرار می‌گیرند، توصیه می‌شود حتما در روز رویداد در محل حاضر شوند٬ در صورتی که تا قبل از سخنرانی صندلی خالی وجود داشته باشد به ترتیب اولویت کسانی که نامشان زودتر در لیست انتظار ثبت شده باشد صندلی در اختیارشان قرار خواهد گرفت. (در ۱۰ رویداد گذشته، هیچ مراجعه کننده‌ای از رویداد محروم نبوده است چرا که علاوه بر جایگزینی، امکاناتی مجزا برای دوستانمون در لیست انتظار هم پیش‌بینی کرده‌ایم)

آدرس : آخر دارایی اول، میدان صاحب الامر، مسیر خیابان جدید به طرف راسته کوچه، جنب بازار صادقیه ، موزه بازار و مشاغل تبریز

 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *