فراخوان دهمین همایش صبح‌های خلاق تبریز CreativeMornings Tabriz / Equality

-682روز -6ساعت -45دقیقه -46ثانیه

گروه گپ در ادامه رویدادهای ماهانه خود دهمین دوره‌ی همایش بین‌المللی صبح‌های خلاق تبریز ( CreativeMornings ) را برگزار می‌کند.

تم جهانی این ماه کریتیومورنینگز «برابری» خواهد بود که توسط  نماینده‌ی شهر ژوهانسبورگ انتخاب شده است، کَتلِگو فَتلِین تصویرگر پوستر این ماه بوده و حامی جهانی این ماه هم شرکت ادوبی هست.

در این نشست آقای دکتر صمد صباغ سخنرانی خواهند نمود.

این همایش رایگان در محل سالن همایش‌های موزه‌ی بازار و مشاغل تبریز، ساعت ٩صبح جمعه‌ بیستم‌ام مردادماه ماه ۹۶ برگزار خواهد شد.
رزرو صندلی از ساعت ۲۱ دوشنبه  ۱۶ مردادماه امکان‌پذیر خواهد بود. 

چاپ زیبا حامی مالی این ماه برای برگزاری رویداد در شهر تبریز است.

● شرایط ثبت‌نام:
ثبت‌نام در رویدادهای CM به کمک امکانات وب‌سایت بسیار ساده و سریع است. شما می‌توانید با مراجعه به‌ لینک آموزشی مربوطه، مراحل ثبت‌نام را مرور نمایید.

♥ یادآور می‌شویم:

نشست این ماه به زبان محلی برگزار خواهد شد.
ثبت این رویداد از ۹ عصر روز دوشنبه صرفا از طریق وبسایت امکان پذیر خواهد بود. ( سابقه به ما نشان داده است که تمام ظرفیت سالن در عرض ۶ دقیقه تکمیل می‌شود)
به دوستانی که در فهرست لیست انتظار قرار می‌گیرند، توصیه می‌شود حتما در روز رویداد در محل حاضر شوند٬ در صورتی که تا قبل از سخنرانی صندلی خالی وجود داشته باشد به ترتیب اولویت کسانی که نامشان زودتر در لیست انتظار ثبت شده باشد صندلی در اختیارشان قرار خواهد گرفت. (در ۹ رویداد گذشته، هیچ مراجعه کننده‌ای از رویداد محروم نبوده است چرا که علاوه بر جایگزینی امکاناتی مجزا برای دوستانمون در لیست انتظار هم پیش‌بینی کرده‌ایم)

آدرس : آخر دارایی اول، میدان صاحب الامر، مسیر خیابان جدید به طرف راسته کوچه، جنب بازار صادقیه ، موزه بازار و مشاغل تبریز

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *