نادر برهانی مرند دبیر جشنواره بین المللی تئاتر الف مهدی آشنا و کریم زینتی را به عنوان مدیران بخش های عکس و پوستر آزاد این جشنواره منصوب کرد.

مدیران بخش های عکس و پوستر آزاد جشنواره بین المللی تئاتر الف که با رویکرد صلح جهانی از ۲۷ آبان تا ۴ آذر در شهر تبریز برگزار می شود، معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی تئاتر الف، نادر برهانی مرند دبیر نخستین دوره جشنواره بین المللی تئاتر الف مهدی آشنا و کریم زینتی را به عنوان مدیران بخش های عکس و پوستر آزاد این جشنواره منصوب کرد.

مهدی آشنا مدیر بخش عکس جشنواره بین المللی تئاتر الف از جمله عکاسان فعال سینما، تئاتر و تلویزیون و عضو انجمن عکاسان مطبوعات ایران، عضو انجمن عکاسان ایران، عضو فدراسیون جهانی عکاسی فیپ (FIAP) فرانسه و عضو انجمن عکاسان تئاتراست. وی دبیری بخش عکس چند دوره جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، دبیری بخش نگاه هنرمند سومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، دبیر بخش عکس جشنواره فیلم و عکس راه آهن، دبیر بخش عکس و پوستر سومین جشنواره تئاتر شهر و دبیر اجرایی بخش عکس سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.

کریم زینتی مدیر بخش پوستر جشنواره بین المللی تئاتر الف نیز از جمله طراحان و گرافیست های فعال و مدرس طراحی در هنرستان ها شهر تبریز و همچنین دانشگاه است. وی ریاست انجمن صنفی تبلیغات استان آذربایجان شرقی، عضویت رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، عضویت در شورای سیاستگذاری گپ گرافیک، دبیری علمی جشنواره تبلیغات شمال غرب کشور، دبیری و داوری جشنواره تبلیغات شمال غرب کشور، عضویت در شورای سیاستگذاری نمایشگاه فیروزه تبریز و عضویت در کمیته کارشناسی هنر در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.

بخش های عکس و پوستر جشنواره بین المللی تئاتر الف به صورت آزاد و با موضوع «اقوام با رویکرد صلح در فرهنگ و آیین» برگزار می شود و علاقه مندان به شرکت در این ۲ بخش می توانند برای اطلاع از فراخوان و همچنین فرم شرکت در این ۲ بخش به سایت worldpeace.ir مراجعه کنند.

اینستاگرام:
@worldpeace.ir
@alefsite
تلگرام:
@worldpeace_ir
@alefsite

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *