معرفی کتاب| چگونه هزینه چاپ را محاسبه کنیم؟

راهنمايی شیوه‌های محاسبه هزینه‌‌های چاپ
در این کتاب روش های محاسبه هزینه کارهای چاپی را فراخواهید گرفت، بطوریکه بتوانید محاسبات را به شکلی کلاسیک و در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهید. همچنین نمونه های مختلف محاسبه دستی با مثال های گوناگون به شکلی ساده و قابل درک ارائه شده است و خواننده به راحتی قادر خواهد بود تا محاسبات مشابه را خود انجام دهد. جداول قیمت تمام شده نیز کمک بسیار موثری برای یافتن قیمت های مورد نیاز خوانندگان خواهد بود.
از ویژگی‌های کتاب:
وجود جدول قیمت تمام شده می‌باشد که موارد زیر را در بردارد.
کارت ویزیت/ سربرگ و برگه یادداشت، پوستر، فولدر، کتاب در قطع های رقعی، وزیری، خشتی، چسبی، جیبی پالتویی، رحلی، سلطانی، بروشور و تراکت، کاتالوگ و مجله، لیبل، پاکت نامه، جعبه و ساک دستی
با استفاده از این جدول که حدود ۳۰ صفحه از کتاب را شامل می‌شود می توانید به سرعت قیمت حدودی موارد فوق را در تیراژهای مختلف و عملیات پس از چاپ مختلف چون UV و … به دست آورید. همچنین شکل سند، اندازه کاغذ مورد نیاز، برش کاغذ، تعداد ورق مورد نیاز در تیراژهای مختلف آورده شده است.
این جدول از موارد بسیاری کاربردی و مورد نیاز است که همیشه از آن استفاده خواهید کرد.
جدول تا شو در انتهای کتاب:
این جدول به شکلی تهیه شده است که می‌توانید برحسب ابعاد و اندازه‌های سند چاپی هر نوع سفارش چاپی را با استفاده از اعداد و ارقام جدول محاسبه نمایید.
همچنین می‌توانید جدول را با نرخ‌های خود تغییر داده و محاسبات چاپ را انجام دهید.
ارائه ۳۳ مثال:
۳۳ مثال از موارد مختلف به طور کامل در کتاب بررسی شده است این بررسی جهت محاسبه هزینه چاپ شامل شکل سند، ابعاد کاغذ مورد نیاز و هزینه‌های هر یک به تفکیک و برای تیراژهای مختلف به شکلی که خواننده به راحتی می‌تواند تاثیر تیراژ و موارد دیگر را بر نرخ هر عدد به دست آورد. مثال‌های ارائه شده که به تفصیل آمده است شامل: کارت ویزیت/ چهاررنگ، کارت تبریک، سربرگ و یادداشتی، پاکت نامه دو رنگ ملخی/ دو رنگ A4 و A3 ، فولدر پنج رنگ و دو رنگ، بروشور A5 دو رو/ A4 یک رو A4 دو رو، پوستر ۷۰×۵۰ و ۷۰×۱۰۰ ، لیبل ۶×۹ ، ۵/۳×۵ ، ۷×۵/۲۴ جعبه در سه اندازه، خبرنامه، کاتالوگ و مجله، ساک دستی، کتاب و سررسید قطع‌های رقعی یک رنگ با صفحات رنگی، رقعی تک رنگ/ وزیری/ خشتی/ قطع خاص/ جیبی پالتویی/ رحلی/ سلطانی

مؤلف: بهرام عفراوی
انتشارات: دایره چهار رنگ
قیمت: ۷۰۰۰ تومان

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *