چهار طراح عضو گروه گپ در بین لیست برگزیدگان دوسالانه اکوادور

نتایج اولیه دوسالانه پوستر اکوادور از سوی صفحه رسمی این رویداد در فیسبوک منتشر شد.

در لیست منتخبین بخش‌های مختلف این دوسالانه اسامی طراحان ایرانی نیز به چشم می‌خورد.

در بخش اول که مربوط به پوسترهای تجاری می‌باشد از ۸۲ برگزیده ۴ ایرانی، در بخش دوم پوسترهای اجتماعی از ۹۵ طراح منتخب یازده ایرانی و در بخش سوم یا دانشجویی در بین ۷۸ طراح ۹ ایرانی حضور دارند.

نمایشگاه دوسالانه پوستر اکوادور، یکی از محورهای اصلی ارتباطات بصری در دنیاست که سعی دارد با برگزاری یک رویداد آکادمیک، حرفه‌ای و خلاقانه به همه کسانی که با طراحی و فرهنگ بصری ارتباط دارند این فرصت را بدهد که آثار خود را به نمایش گذاشته و با بهترین متخصصان بصری از سراسر دنیا، نشست و برخاست نمایند.

پس از اعلام رسمی نتایج از سایت رویداد، نسخه‌های چاپی آثار به همراه فرم تکمیل شده درخواست شرکت در نمایشگاه و برچسب‌ها، باید با پست به دبیرخانه ارسال شوند. فرم شرکت در نمایشگاه و برچسب ها باید از وب‌سایت نمایشگاه دانلود و چاپ شده و با حروف بزرگ لاتین پر شود. برچسب‌ها نیز باید با استفاده از نوارچسب به پشت هر اثر در گوشه راست پایین چسبانده شود.
تمام آثار ارائه شده، در کلکسیون نمایشگاه دوسالانه پوستر اکوادور نگهداری شده و به شرکت‌کنندگان عودت داده نخواهند شد. سازمان‌دهندگان نمایشگاه مختارند آثار برگزیده را برای مقاصد غیرتجاری نمایش داده و یا منتشر نمایند. صاحب اثر باید فرم درخواست شرکت در نمایشگاه، که به منزله موافقت او با شرایط شرکت در نمایشگاه می‌باشد، را امضاء نماید. شایان ذکر است مهدی سعیدی و هما دلورای به عنوان عضو هیات داوران، در این دوسالانه حضور داشته‌اند.

در لیست اسامی برگزیدگان اسامی داریوش اللهیاری، فرزاد سعیدی، مینا نسلیانی و هدی باغبانی از اعضای فعال گپ گرافیک نیز بچشم می‌خورد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *