هشتمین دوسالانه بین المللی یونایتد دیزاینز ۲۰۱۶

آثار چهار طراح گرافیک از ایران به عنوان طراح مدعو در هشتمین دوسالانه بین‌المللی یونایتد دیزاینز ۲۰۱۶ به نمایش درخواهد آمد.
محمد افشار، مرتضی فرحناک ،سید مهدی موسوی و فرزاد سعیدی طراحان ایرانی حاضر در این رویداد هستند.
نمایشگاه این دوسالانه با آثار ۱۲۰ طراح از ۲۱ کشور و با موضوع آگاهی‌های محیطی از تاریخ ۱ تا ۷ اکتبر ۲۰۱۶ در گالری Yeon و گالری Simhon جزیره ججو (Jeju) در کشور کره جنوبی اکران خواهد شد.
این دوسالانه که تحت حمایت انجمن طراحان معاصر کره‌جنوبی (KECD) و انجمن طراحان گرافیک آمریکا ( AIGA) می‌باشد، در هر دوره از برگزاری خود در یکی از دانشگاه‌های معتبر جهان از جمله دانشگاه هانیانگ کره‌جنوبی ( ۲۰۰۵)، دانشگاه خصوصی علمی و کاربردی اردن (۲۰۰۷)، دانشگاه دولتی کالیفرنیا ( ۲۰۰۹)، دانشگاه صنعتی قبرس (۲۰۱۱) ، دانشگاه هنرهای زیبای سنت لوییز- میسوری آمریکا (۲۰۱۳) و دانشگاه دولتی شانگهای چین (۲۰۱۴) برگزار شده است و در این دوره در کره جنوبی و در خلیج ججو برگزار می‌گردد.
همچنین در رویدادی دیگر محمد افشار ، فرزاد سعیدی و سید مهدی موسوی به عنوان طراحان گرافیک مدعو در سومین نمایشگاه بین‌المللی پوسترهای سیاسی-اعتراضی دانشگاه میشیگان آمریکا ۲۰۱۶ حضور دارند؛ سومین نمایشگاه بین‌المللی پوسترهای سیاسی-اعتراضی دانشگاه میشیگان آمریکا ۲۰۱۶ . این نمایشگاه با هدف بررسی موضوعات مورد بحث و گفتگو در عرصه های اجتماعی و سیاسی جاری و با آثار اعتراضی و چالش برانگیز نسبت به این موضوعات از تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۶ در دانشگاه میشیگان شرقی ایالات متحده آمریکا (EMU) افتتاح خواهد شد. این رویداد به منتخبی از پوسترهای سیاسی طراحی شده از سال ۲۰۱۲ تا کنون خواهد پرداخت و تا تاریخ ۱۲ اکتبر ۲۰۱۶ دایر خواهد بود.
جهت مشاهده‌ی اثار منتخب به سایت رویداد مراجعه نمایید.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *