نیمه تاریک تکنولوژی: مسابقه عکاسی، طراحی و تصویرسازی

هرچند هنوز با نسل سایبورگ‌ها فاصله زیادی داریم ولی زمان آن رسیده است که ادعا کنیم، تکنولوژی از قطعات الکترونیکی به موج‌های مغناطیسی قدرتمندی داخل ذهن‌مان رسوخ پیدا کرده است. تکنولوژی در زندگی امروز ما تنیده شده است. 

هرچند با نیمه روشن تکنولوژی به خوبی آشنا هستیم و واقفیم که چگونه تکنولوژی روز به روز زندگی‌مان را بهتر کرده است ولی هیچ نمی‌خواهیم نیمه تاریک آن را از یاد برده باشیم. نیمه تاریکی که آثار آن را از ویرانی محیط زیست گرفته تا ویرانی خودِ درونمان دیده‌ایم.

این‌بار مسابقه‌ای ترتیب داده‌ایم تا با عکاسی، طراحی گرافیکی و تصویرسازی نگاه‌مان از نیمه تاریک تکنولوژی را با بقیه به اشتراک بگذاریم.

این شمایید که تصمیم می‌گیرید نیمه تاریک تکنولوژی چیست. شاید این نیمه برای شما به معنای تصویر کودکی باشد که به جای دویدن و بازی در دشت‌های فراخ سر در تبلت خود فرو برده است و یا روزنامه‌نگار آزاد اندیشی که به تازگی پی برده  تمام گفتگو‌های شخصی‌اش توسط سرویس‌های جاسوسی ردیابی شده‌اند.

 

موضوع مسابقه: نیمه تاریک تکنولوژی

مهلت ارسال آثار: ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۴ 

جایزه: یک Fuji Instax mini 8

شرکت در این فراخوان برای تمام هنرمندان آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را با فرمت JPEG 300dpi در رشته‌های، عکاسی، طراحی گرافیک و یا تصویرسازی به ایمیل زمانا ارسال کنند.

 

 

-1601روز 00ساعت -46دقیقه -12ثانیه

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *