طراح پوستر تئاتر فجرخود باشید

به گزارش ایران تئاتر پوستر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر که توسط عباس محبوب طراحی‌شده است امروز چهارشنبه با حضور دبیر جشنواره، عباس محبوب ، مدیران جشنواره تئاتر فجر، جمعی از هنرمندان حوزه گرافیک و اهالی رسانه ها در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر رونمایی شد.
در طراحی این اثر یک پرتره بر پوستر جشنواره نقش بسته است که بر چشمانش طرحی گرافیکی از تئاتر در قالب صورتکی قرارگرفته است که عدد فجر ۳۵ را تداعی می کند؛ عنصری آشنا که علاوه براین نماد خنده و گریه  هنر نمایش ، طرح های اسلیمی ایرانی را در این ماسک به نحوی روی صورت قرارگرفته  است. مهم‌ترین ویژگی منحصربه‌فرد این طراحی در این است که مخاطبان و علاقمندان جشنواره تئاتر فجر می‌توانند با قرار دادن تصویر خود در نسخه لایه باز این طرح، پوستری اختصاصی برای خود یا دوستانشان اجرا کنند.

کارشناسان با توجه به اینکه یکی از مهمترین ویژگی های طراحی پوستر ایجاد ماندگاری است به نحوی که مخاطبان براساس دغدغه های موضوعی و یا جذابیت بصری آن را در محیط کار یا زنگی خود نصب کنند ، ویژگی ای که سال هاست به دلیل گسترش وسایل ارتباط جمعی و پرشدن ظرفیت بصری مخاطب به فراموشی سپرده شده است  معتقدند پوستر تئاتر فجر با در نظر گرفتن ویژگی شخصی سازی دوباره بتواند به ماندگاری در فضاهای شخصی افراد برسد.

طراحی این پوستر در قالب‌های عمودی vertical و افقی  Horizental با فرمت‌های PSD یا JpG  در سایت تئاتر فجر در دسترس قرار می گیرد. در انتهای این خبر و در قسمت فایل‌های ضمیمه شما می‌توانید نمونه‌ای از پوسترهای عمودی و افقی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را با عکس افراد مختلف ببینید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *